SIA “MONO L” pakalpojumi

SIA “MONO L”  ir uzņēmums, kas specializējas būvniecības nozarē un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Mūsu uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes darbus, kas atbilstu klientu individuālajām vajadzībām un prasībām.

Mūsu Paklpojumi

Māju būvniecība

Māju un karkasu māju būvniecība

Iekšdarbi

Veicam iekšdarbus un kapitālos remontus

Fasādes darbi

Veidojam ēku ārējo izskatu, sniedzam renovācijas pakalpojumus

Jumtu darbi

Mainam jumtu segumu un uzstādam saules paneļus

Projektu izstrāde

Veicam visus projektēšanas darbus Jūsu idejas realizācijai

Dizainera pakalpojumi

Padaram Jūsu interjeru ne tikai pievilcīgaku, bet arī ērtāku

Realizēsim Jūsu būvniecības ieceres kopā!

No projekta izstrādes līdz Jūsu mājas jumtam

Mēs piedāvājam dažādus pakalpojumus, kas var palīdzēt klientiem izpildīt savus būvniecības projektus vai atjaunot esošos īpašumus, iekļaujot:

Jumta remonts un uzstādīšana – mēs nodrošinām pilnu jumta remonta pakalpojumu klāstu, ieskaitot jumta seguma uzstādīšanu un nomaiņu, kā arī jumta remontu.

  1. Fasādes remonts un uzstādīšana – mēs nodrošinām fasādes remontu un uzstādīšanu, iekļaujot dažādas apdares materiālu uzstādīšanu un virsmu krāsošanu.
  2. Iekšdarbu pakalpojumi – mēs piedāvājam iekšējo telpu remontu un uzlabošanu, iekļaujot sienas, griestus, grīdas un durvju uzstādīšanu, kā arī citus mazus darbus, piemēram, flīžu uzstādīšanu un tāmēšanu.
  3. Elektromontāžas pakalpojumi – mēs nodrošinām elektrisko instalāciju uzstādīšanu un remontu, iekļaujot elektriskās paneļa montāžu, vadu novietošanu un citus darbus.

 

Mūsu uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze būvniecības un celtniecības jomā. Mēs piedāvājam saviem klientiem pilnu spektru pakalpojumu sākot no projektēšanas un beidzot ar celtniecības darbiem, kas ļauj mums nodrošināt augstākās kvalitātes darbu un nodrošināt klienta vēlmju piepildījumu.

Mūsu profesionālais komandas sastāvs, kas sastāv no arhitektiem, inženieriem un celtniekiem, spēj apvienot savas prasmes un zināšanas, lai izstrādātu un realizētu klienta sapņu projektu. Turklāt, mēs strādājam ar uzticamiem materiālu piegādātājiem, kas ļauj mums nodrošināt augstas kvalitātes un izturīgus materiālus, kas ir būtiski, lai nodrošinātu mājas ilgmūžību.

Mūsu uzņēmumā “MONO L” mēs vēlamies palīdzēt klientiem sasniegt savus būvniecības mērķus, nodrošinot augstas kvalitātes darbus un profesionālu servisu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumiem un kā mēs varam palīdzēt jums īstenot jūsu būvniecības projektus.

Darbinieku skaits

Pabeigtu projektu

Jaunākie projekti

Fasādes darbi

Mājas būvniecība

Pirts mājas būvniecība

Sazinieties ar mums

15 + 5 =

Liepāja

+371 20 651 999

info@monol.lv