Fasādes izveides vai atjaunošanas pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā fasādes izveides un atjaunošanas pakalpojumus, lai jūsu mājas vai uzņēmuma ēkas izskatītos moderni un pievilcīgi. Mēs specializējamies dažādu materiālu izmantošanā, piemēram, apmetumos, koka dēļos, alumīnija paneļos un citos materiālos, lai atbilstu Jūsu vēlmēm un prasībām.

Mūsu uzņēmums veic augstas kvalitātes darbu, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus un modernu tehnoloģiju. Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un piedāvājumu Jūsu fasādes izveidei vai atjaunošanai.

Fasādes izveide vai atjaunošana ir izdevīga, jo tas nodrošina ne tikai estētiski pievilcīgu ēkas izskatu, bet arī aizsargā no laika apstākļu ietekmes un palielina tās ilgmūžību. Labi izveidota vai atjaunota fasāde var palielināt arī energoefektivitāti, tādējādi samazinot enerģijas izmaksas.

Tas ir arī lielisks veids, kā uzlabot ne tikai pašas ēkas izskatu, bet arī apkārtni, tādējādi paaugstinot tās vērtību un pievilcību. Ja ir plānoti pārdošanas vai noma mērķi, labi uzturēta fasāde var arī pievērst potenciālo pircēju uzmanību un paaugstināt interesi par īpašumu.

Turklāt, pasūtot profesionālu pakalpojumu pie mums, kā piemēram, fasādes izveidi vai atjaunošanu, ir garantēts, ka darbs tiks paveikts kvalitatīvi un droši, izmantojot piemērotus materiālus un aprīkojumu. Tas var ietaupīt laiku un naudu ilgtermiņā, jo pareizi veiktā darba rezultāts var būt izturīgs pret laika apstākļiem un nepieprasīs biežu remontu vai atjaunošanu.

Piedāvājam sekojošu fasādes izveides un atjaunošanas pakalpojumu klāstu: 

 1. Fasādes apdares materiālu izvēle – mēs palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko materiālu, ņemot vērā ēkas izskatu, ilgmūžību, cenu un citus faktorus.
 2. Fasādes projekta izstrāde – mūsu pieredzējušie dizaineri un inženieri izstrādās jums vispiemērotāko projektu, lai nodrošinātu, ka jūsu ēka izskatās moderni un pievilcīgi.
 3. Fasādes darbu veikšana – mūsu pieredzējušie celtnieki nodrošinās, ka fasādes darbi tiek veikti kvalitatīvi un laikā.
 4. Fasādes atjaunošana – mēs piedāvājam arī vecu un bojātu fasāžu atjaunošanu, lai jūsu ēka atkal izskatītos kā jauna.
 5. Fasādes uzturēšana un remonts – piedāvājam regulāru uzturēšanas un remonta pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu ēkas ilgmūžību un aizsardzību. 

Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un piedāvājumu Jūsu fasādes izveidei vai atjaunošanai.

Fasādes izveides posmi

Fasādes izveidošana vai atjaunošana ir sarežģīts process, kas sastāv no vairākiem posmiem. Šie posmi var atšķirties atkarībā no konkrētā projekta un tā sarežģītības. Tomēr, vispārēji, fasādes izveides vai atjaunošanas posmi var ietvert šādas darbības:

 1. Sākumposms – novērtēšana un projektēšana: Pirmais posms ietver iepriekšējas novērtēšanas veikšanu, lai noteiktu, kāda veida darbs ir nepieciešams. Tas ietver vizuālo novērtējumu, konstrukcijas pārbaudi, un nepieciešamo materiālu, tehnoloģiju un darbību saraksta sagatavošanu. Tālāk tiek veikta fasādes projektēšana un attiecīgā dokumentācija sagatavošana.
 2. Sagatavošanas darbi: Pēc tam, kad projekts ir izstrādāts, tiek uzsākti sagatavošanas darbi. Šajā posmā tiek noņemti vecie un bojātie fasādes elementi, tādējādi sagatavojot virsmu nākamajam solim. Tas ietver arī virsmas tīrīšanu un piemērotu apdares materiālu sagatavošanu.
 3. Jauno elementu uzstādīšana: Kad sagatavošanas darbi ir pabeigti, tiek uzsākta jauno fasādes elementu uzstādīšana. Šajā posmā tiek uzstādīti gan pamati, gan arī apdares elementi. Piemēram, ja tiek izmantoti ķieģeļi, tad tiek uzstādītas ķieģeļu sienas, un, ja tiek izmantoti alumīnija vai citi metāla elementi, tad tie tiek uzstādīti pēc nepieciešamības.
 4. Pabeigšanas darbi: Pēdējais posms ir pabeigšanas darbi. Tas ietver visu nepieciešamo darbu veikšanu, lai nodrošinātu, ka jaunā fasāde ir gatava lietošanai. Tas ietver atkritumu savākšanu, virsmas tīrīšanu un bojājumu novēršanu. Pēc tam, kad visi darbi ir pabeigti, tiek nodrošināts, ka visi elementi ir pilnībā funkcionējoši un droši.

Iegādājoties mūsu fasādes izveides vai atjaunošanas pakalpojumus, Jūs varēsiet iegūt ne tikai skaistu un funkcionālu fasādi, bet arī ilgtermiņā ietaupīt naudu un enerģiju, nodrošinot savu mājas vai uzņēmuma ēkas ilgtspējīgu attīstību.

 

  Zvaniet un pasūtiet pakalpojumu:

  +371 20 651 999

  B.U.J.

  Šeit, Jūs atradīsiet atbildes uz mūsu Klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par fasādes renovāciju vai uzstādīšanu. Jūs varat adresēt mums Jūsu interesējošos jautājums aizpildot tiešasistes formu zemāk.

  Kāda ir pieejamā materiālu izvēle un cik daudz tas maksās?

  Atbilde: Materiālu izvēle atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, klimata apstākļiem, klienta vēlmēm un budžeta iespējām. Materiālu cenas var atšķirties atkarībā no izvēlētā materiāla veida un kvalitātes.

  Kādi ir iespējamie izmēri un dizaina varianti?

  Atbilde: Izmēru un dizaina variantu iespējas atkarīgas no konkrētā ēkas tipa un klienta vēlmēm. Fasādes var būt dažāda veida un izmēru, piemēram, plakanas, slīpi novietotas, ar dažādām faktūrām un krāsām.

  Kāds ir darbu ilgums un kad būs iespējams sākt darbu?

  Atbilde: Darbu ilgums var atšķirties atkarībā no projekta apjoma un sarežģītības, kā arī no laika apstākļiem un citiem faktoriem. Sākuma datums un darbu ilgums tiek noteikts individuāli, pamatojoties uz klienta vēlmēm un izstrādātāja iespējām.

  Vai ir nepieciešams iegūt atļauju no pašvaldības?

  Atbilde: Fasādes izveide vai atjaunošana var prasīt atļaujas no vietējās pašvaldības, atkarībā no konkrētās ēkas atrašanās vietā un tās stāvokļa. MONO L – parasti palīdz klientam ar nepieciešamajām atļaujām un procedūrām.

  Kāda veida uzturēšanas darbi ir nepieciešami pēc darbu pabeigšanas?

  Atbilde: Uzturēšanas darbi var būt atkarīgi no izmantotajiem materiāliem un darba apjoma. Mūsu speciālisti var sniegt detalizētu informāciju par uzturēšanas darbiem un to nepieciešamību pēc darbu pabeigšanas.

  Sazinieties ar mums 

  3 + 6 =

  Liepāja

  +371 20 651 999

  info@monol.lv