Kontakti 

Uzrakstiet mums, un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrāk!

MONO L, SIA

Adrese

Liepāja

}

Darba laiks

Pr-Piekt: 8:00 – 18:00

Sestdien: 10:00 – 16:00

v

Sazinieties ar mums

E-Pasts: info@monol.lv
Tel: +371 20 651 999

NI Darījumiem Tel: +371 28282896

Darījumi ar nekustamo īpašumu

Sazinieties ar mums

3 + 1 =

B.U.J.

biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir MONO L piedāvātie iekšdarbu vai dzīvokļa remonta pakalpojumi?

Mūsu piedāvātie pakalpojumi ietver visu nepieciešamo, lai veiktu dzīvokļa remontu, tostarp sienas un griestu griešanu, grīdas segumu un flīžu uzstādīšanu, elektroinstalāciju, santehniku un citus nepieciešamos darbus.

Kāda ir pieejamā materiālu izvēle un cik daudz tas maksās?

Materiālu izvēle atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, klimata apstākļiem, klienta vēlmēm un budžeta iespējām. Materiālu cenas var atšķirties atkarībā no izvēlētā materiāla veida un kvalitātes.

Cik ilgs ir darbu izpildes laiks?

Darbu izpildes laiks ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, darba apjoma, pieejamo resursu un materiālu piegādes laika, u.c. Mūsu speciālists varēs sniegt precīzu informāciju par darbu izpildes laiku pēc detalizētas objekta apskates un aprēķiniem.

Kādi materiāli ir piemēroti jumta seguma izvēlei?

Tas atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, jumta slīpuma, apkārtējās vides, budžeta un personiskajām vēlmēm. Konsultējoties ar SIA “MONO L”  profesionāliem jumta speciālistiem, var noteikt vispiemērotāko materiālu.

Vai saules paneļi var tikt uzstādīti uz jumta, kas nav jauns?

Jā, saules paneļi var tikt uzstādīti uz vecāka jumta, ja tā stāvoklis atbilst noteiktām prasībām un ir izturīgs pret svaru.